BlogSamospráva

Blogujte na seneconline.sk

Vedeli ste, že na portáli Seneconline.sk si môžete založiť vlastný blog a pridávať príspevky na ľubovoľné témy?

Blogerom na webstránke seneconline.sk môže byť ktokoľvek, kto má pocit, že potrebuje svojmu okoliu povedať niečo dôležité. Bloger vníma svoje okolie a vie sa o svoje skúsenosti podeliť s komunitou, ale musí dodržiavať stanovené pravidlá blogovania. Privítame predovšetkým témy týkajúce sa nášho mesta a regiónu, ale neodmietneme iniciatívu aj v inej oblasti. Budeme radi, ak sa do tohto projektu zapoja aj zástupcovia nášho mesta, mestskí poslanci a všetci, ktorí majú čo povedať k dianiu v Senci a okolí a neboja sa prezentovať svoje názory verejne.

Takže priatelia, hor sa do blogovania! Stačí sa zaregistrovať a môžete sa do toho pustiť. Najlepšie príspevky vytiahneme aj na hlavnú stránku Seneconline.sk

Tu nájdete informácie o tom, kto si môže vytvoriť blog na seneconlie.sk

Ako prebieha registrácia?
1. Ak nie ste registrovaný, vyplňte registračný formulár na tejto adrese
2. Pri novej registrácii vám pošleme správu s aktivačným kódom.
3. Žiadosti sú typicky vybavované v pracovných dňoch do 24 hodín (cez víkendy do 48 hodín). Čím viac informácií o sebe uvediete, tým skôr bude žiadosť schválená.
4. Po prvom prihlásení sa ešte vaše články nebudú zobrazovať. Stane sa tak, až keď si aspoň jeden článok administrátori ručne overia. V pracovných dňoch spravidla do 24 hodín (cez víkendy do 48 hodín).

POZOR! Registráciou na Seneconline.sk sa zaväzujete dodržiavať Etický kódex blogera – prosím, prečítajte si ho ešte pred zaslaním žiadosti.

Najčastejšie otázky k registrácii:

Čo ak chcem uverejniť len jeden článok a nechce sa mi kvôli nemu registrovať?
Na stránke seneconline.sk nie je možné publikovať bez registrácie.

Načo potrebujete toľko údajov o mne?
Musíme si byť istí, že sa nevydávate za inú osobu, a zároveň potrebujeme mať vaše pravé údaje.

Čo ak chcem písať pod pseudonymom?
Na seneconline.sk musia všetci autori písať pod vlastnými menami. Z nášho portálu chceme urobiť miesto pre diskusiu ľudí, ktorí sa za svoj názor nehanbia. Čitatelia navyše úplne inak vnímajú anonymné texty a inak články, pod ktorými je podpísaný konkrétny autor a aj diskusie k nim sú oveľa kultúrnejšie, čo by sme radi zachovali.

Prečo musím mať na webe svoju fotku?
Neanonymita prospieva dôvere medzi autorom a čitateľmi. Fotografia blogera je dôležitým grafickým prvkom. Fotografia je vašou najlepšou šancou, ako si čitatelia môžu zafixovať váš blog v pamäti a neskôr sa k nemu vrátiť.

Môžem mať na webe akúkoľvek vlastnú fotku?
Nie. Fotka musí byť aktuálna, musí vám byť na vidno tvár a nesmie byť upravená natoľko, aby ste sa na nej nedali rozoznať.

Zaručíte mi, že sa môj blog bude zobrazovať aj na titulke?
Nie. Hlavnou službou, ktorú vám ponúkame, je možnosť vytvoriť si u nás svoj osobný blog a zobrazenie vašich článkov na stránke seneconline.sk

Môže sa prihlásiť a blogovat každý?
Nie, prevádzkovateľ si vyhradzuje v skúšobnej prevádzke kohokoľvek odmietnuť aj bez udania dôvodu. Štandardne však získava možnosť blogovať 95 % ľudí, ktorí splnia podmienky registrácie.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button